Nice Yetkili Servis

Nice Yetkili Servis

Firmamız güvencesi ile yetkili bayisi olduğumuz dünya devi Nice markası çeşitli otomasyon ve akıllı ev sistemleri ile karşınıza çıkmaktadır . Her alanda uzman ekiplerimizce 7 gün 24 saat çalışmakta olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin mağduriyet yaşamadan problemleri en kısa süre içerisinde çözümlemektedir .

Nice yetkili servis olarak yana kayar kapı motorları , dairesel kapı motorları , hızlı seri motorlar , bariyer sistemleri , garaj kapısı motorları , santral tip kepenk motorları , endüstriyel kapı motorları , tüp motorlar gibi bir çok otomasyon sistemlerine profesyonel saha ekiplerimiz ile olası sorunları anında gidermekteyiz . Yana kayar kapı motorları içerisinde bulunan ROX600/1000 THOR1500 , sırası ile 600, 1000 ve 1500 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

Kullanım hatalarından doğanaşırı yüklenme durumlarında yaşanan problemleri keşif ekiplerimiz belirleyerek ortadan kaldırmaktadır .Sıklıkla yaşanan yana kayar kapı sorunları arasında bulunan kapıya çarpan etkenlerden dolayı kremayer
dişli kırılması gelmektedir . Dikkatli kullanımlarda uzun yıllar problem çıkarmadan hava şartları ne olursa olsun dayanan Nice markası bu sorunların yaşanmaması adına firmamıza Nice yetkili servisi ünvanı nı olası sorunlarda çözümlememiz için vermiştir .

ROBUS 400/600/1000 yana kayar kapı motorlarında da en sık karşılaşılan problemler arasında motorun bulunduğu alana dışarıdan müdahaleler başta gelmektedir. Size verilen kullanım kitapçığının içerdiği bilgiler dışında yapılan bilinçsiz işlemler motor beynine zarar verebilir ve kullanımınızı aksatabilir .

RUN 400/1200 HS , ROBUS 500 HS , SLIGHT400 , ROAD400 ,TUB4000 , RUN 1500/1800 2500/2500I yana kayar kapı modelleri içinde geçerli de yukarı da belirttiğimiz genel sorunları yaşamamak için lütfen dikkatli kullanım uygulayınız ve yetkili servisimiz dışında her hangi birine dışarıdan müdahale ettirmeyiniz .

Aksi taktirde ürününüz garanti kapsamından çıkacaktır . Satışa sunulan dairesel kapı motor modellerimiz TITAN HS , WINGO3524HS hızlı seriler ,

TOONA 4005/4006/5016 , TOONA 4024/5024/7024 , WINGO 2024/3524 , WALKY 1024/2024 , S-
FAB 2124 ve WINGO 4000/5000 modellerinden oluşmaktadır .

Dairesel kapı otomasyonlarında sıklıkla karşılaşılan sorunlar arasında yanlış montaj , kapınıza uygun olmayan model satın alımları ve dolayısıyla ileride yaşanacak aksaklıklar , ve olası mekanik aksaklıkların giderilmesi için bilgisiz kişilerin motora müdahalesi olmaktadır . Yukarıda bahsedilen sorunları yaşamamak adına nice yetkili servisi olan
firmamıza doğrudan danışabilir ve saha ekiplerimizin sizler için önerdiği çözümleri uygulayabilirsiniz .

Nice yetkili servis olarak satışa sunduğumuz bariyer sistemleri (Wide Serisi 3 metreden 7 metreye kadar , Bar Serisi 3 metreden 9 metreye kadar) , aralarında görünen problemler arasında bulunan araç çarpması sonucu oluşan mekanik aksaklıklar, bariyer kolu kırılması , yanlış programlama gibi bazı sıkıntılar bulunmaktadır .

Bu gibi sorunlar yaşadığınız taktirde firmamız ile iletişime geçerek anında çözüme ulaşabileceksiniz . Kullanıcı kaynaklı olmayan sorunların çözümleri ücretsiz direk değişim olmaktadır . Nice markasının avrupa çapında en çok tercih edilen otomasyon sistemlerine sahip olmasının nedeni üretilen modellerin çeşitli testler sonucu nihai kullanıcıya ulaşarak olası fabrikasyon sorunlarının önüne geçmekte olmasıdır .

Nice garaj kapısı modelleri SN6041 , SPINBDKIT 22/23 , SOON , HYPPO 7100 bulunmaktadır . Her türlü güvenlik önlemine sahip olan Nice modellerinde olumsuz durumlara karşı hazırda bekleyen saha çalışanlarımız anında müdahale etmektedir .

Garaj kapılarında kumandaların içeride unutulması , kepenk çıtalarının eğilmesi gibi sorunlar yaşayan kullanıcılar bir telefon ile firmamız ile iletişime geçebilirler ve sorunları nice yetkili servisi tarafından anında çözümlenir. Santral tip kepenk motorları TITAN SIDE 600 , GIRO , RONDO bulunmaktadır .

Yukarıda bahsedilen sorunları yaşıyorsanız firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *