Bft Yetkili Servis

Bft Yetkili Servis

İtalyan devi BFT Automation markasının ülkemizde ki BFT yetkili servisi olan firmamız sizlere kalite ve güven sunmaktadır . Hizmet kalitemizi artırmak adına İtalya’da almış olduğumuz eğitimler neticesinde Türkiye yetkili bayisi olmayı başaran firmamızın uzman ekip ve alanında profesyonel saha çalışanları bulunmaktadır .

BFT yetkili servisi olarak nihai kullanıcıların yaşadığı teknik aksaklıkları gidermek için haftanın her günü çalışma prensibine sahibiz . BFT olarak yana kayar kapılarınız için geliştirilen otomasyon sistemleri arasında DEIMOS , ARES BT A , ICARO SMART AC A , SP 3500 modellerimiz bulunmaktadır .

Elektro mekanik tip kanatlı kapı otomasyonları arasında PHOBOS , ELI AC A35 VELOCE ve Hidrolik tip kanatlı kapılar arasında LUX , SUB bulunmaktadır . Kollu bariyer sistemleri içerisinde bulunan MOOVI ,GIOTTO BT A , MICHELANGELO BTA80 U serilerinin ülkemizde çoğunlukla kazalardan sebep olan arızalar göze çarpmaktadır .

Seksiyonel garaj kapısı otomasyonları içerisinde BOTTICELLI SMART BT A850 , KIT BOTTICELLI SMART BT A1250 , ARGO BT A , PEGASO B CJA bulunmaktadır. Arıza konuları genel olarak elektrik kesintileri sonrası oluşan
problemlerdir .

Akıllı sistemler ile güçlendirme yapılarak önüne geçmek mümkündür . Radarlı kapı mekanizmaları arasında VISTA SL , VISTA SW bulunmaktadır . Kullanım alanına göre değişiklik gösteren modelleri arasında size uygun olan seçildikten sonra olası bir problem görülmemektedir .

Genel olarak karşılaşılan arızalar arasında araç kazaları sonrası yaşanan dişli problemleri , yetkili servis adı altında çalıştığını ileri süren ve montajı gerçekleştirip sonrasında ulaşmak mümkün olmayan kişilerin yol açtığı motor arızaları , ters akım problemleri bulunan kullanım alanları gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır .

Bu sorunların önüne geçebilmek için önceden planlanmış keşifler , kullanım alanlarının uygunluğu ve motor seçimi , alanında uzman ekipler ve her detayı bilen müşteri temsilcilerimiz ile sizlere uygun olan otomasyon sistemine sahip olabilir ve uzun yıllar problemsiz bir biçimde kullanabilirsiniz . Çeşitli aksesuar seçenekleri ile beraber özelleştirebileceğiniz otomasyon sistemleri uygun fiyat ve kaliteli malzemelerden oluşmaktadır .

Eğer otomasyon sistemleri hakkında bilgi sahibi değilseniz satın alımından önce mutlaka müşteri temsilcilerimiz ile ön görüşme yaparak ücretsiz keşif ekibi talep ediniz . BFT yetkili servisi olarak gönderdiğimiz ücretsiz keşif ekiplerimizce kullanım alanı hakkında detaylı bilgi alıp sizlere en uygun motor modellerini önererek uzun yıllar kusursuz bir biçimde kullanacağınız otomasyon sistemlerine sahip olacaksınız .

Çabamız tamamen siz değerli müşterilerimizin konforlu bir hayat sürmesini sağlamak olup mutlu müşteri referanslarımızı genişletmektir . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür
ederiz .

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *