Made by Bft Automation

İtalyan kalitesi ile tanışın.

%100 Müşteri Memnuniyeti

En çok tercih edilen marka.

30’dan fazla ülkede faliyet gösteren dünyanın en büyük otomatik kapı üreticilerinden Bft’a hoşgeldiniz.

Bft Otomatik Kapı Motorları
Bft Otomatik Kapı Sistemleri ve Bft Yetkili Servisi

Bft Otomatik Kapı Sistemleri ve Bft Yetkili Servisi

Bir İtalyan klasiği teknoloji ile bezenmiş dünya lideri Bft Otomatik kapı motorları ile teknoloji ile keşfe çıkın.

Marka hakkında detaylı bilgiye ulaşın.

Bft Türkiye

İtalyan markası olan BFT Türkiye ‘ de çeşitli firmalar ile beraber çalışmakta olup yetkili bayilik vermektedir . Firmamız bölgede her ihtiyacına yönelik ürün gruplarını satışa sunmakta olup aynı zamanda teknik hizmet de vermektedir . Yetkili servisi olarak çalıştığımız BFT Türkiye ülkemiz şartlarına göre ürettiği otomasyon sistemleri ev tipi , bina tipi ve şehirler için özel olarak imal etmektedir .

YANAKAYAR KAPI OTOMASYONLARI , ELEKTROMEKANİK TİP KANATLI KAPI OTOMASYONLARI , HİDROLİK TİP KANATLI KAPI OTOMASYONLARI , BARİYER OTOMASYON SİSTEMLERİ , SEKSİYONEL GARAJ KAPISI OTOMASYONLARI , RADARLI KAPI MEKANİZMALARI ve çeşitli aksesuar seçeneklerine sahip olan BFT Türkiye , her alanda sizlere geniş ürün yelpaze si ile hizmet vermektedir .

Firmamızın uzman ekipleri önce sizi dinler sonra ihtiyaçlarınızı gidermeye yönelik yeni imkanlar sunarak performansı artırmak için tasarlanmış gittikçe daha sofistike hale getirilen ürünler ile kaliteyi ayaklarınıza sermektedir . Teknoloji nin gelişmesi ile akıllı sistemlerin öncüsü olan BFT Türkiye yukarıda belirttiğimiz otomasyon sistemlerinin üretilmesinde büyük bir pay sahibi olmuştur . Avrupa ve dünya da sıkça tercih edilen BFT markası ülkemizde geniş servis ağı ve güler yüzlü ofis çalışanları ile sizler için çalışmaktadır .

Yana kayar kapı motorları arasında DEIMOS modeli 360 , 600 , ve 800 kg kapılar için uygun olmaktadır. ARES BT A 1000 , 1500 , 500 , 700 kg kapılara uygulanmaktadır . ICARO SMART AC A 2000 , 1000 kg lık kapılar için uygulanmaktadır . SP 3500 en az 3500 kg lık kapılar için uygun olmaktadır. Hızları değişkenlik gösteren ürünlerimizi müşteri temsilcilerimiz ile konuşarak size en uygun modeli tercih edebileceksiniz . Elektro mekanik tip kanatlı kapı otomasyonları içerisinde PHOBOS 400 Kg-2,5 Mt , 500kg-4metre seçenekleri ile gelmektedir.

ELI AC A35 VELOCE 200 Kg. 3,5 Mt. İçin uygun olmaktadır . Hidrolik tip kanatlı kapı otomasyonları içinde LUX serisi 300 Kg-2 Mt , 500KG 4 metre ve 800kg 5 metre olmaktadır.SUB serisi max kanat ağırlığı 800 Kg olan kapılar için ve 1.8 mt’den 3.5 metreye kadar olan kapılar için uygun olmaktadır . BFT Türkiye bariyer ve otomasyon sistemleri içerisinde MOOVI serisi max 3 ve 4.5 lik kol uzunluğuna sahiptir . GIOTTO BT A serisi max 3,4,5,6 mt kol uzunluğuna sahiptir . MICHELANGELO BTA80 U ise max 8 metrelik kol uzunluğuna sahiptir .

Dilerseniz ek kol seçeneklerine sahip olan uygun modelleri firmamız ile görüşerek bilgi alabilirsiniz . Seksiyonel garaj kapısı otomasyonları içerisinde BOTTICELLI SMART BT A850 max kapı ölçüsü 13 metrekare olan alanlar için uygundur . KIT BOTTICELLI SMART BT A1250 max 16 etrekarelik yerleriniz için uygundur . ARGO BT A max yüzey alanı 20 ve 35 metrekare olan kapılar için uygun olmaktadır .PEGASO B CJA max 25 ve 45 metrekarelik yüzey alanına sahip kapılara uygulanır . BFT Türkiye Radarlı kapı otomasyonları içerisinde VISTA SL , VISTA SW bulunmaktadır .

Firmamızın ve BFT Türkiye garantisi altında satın aldığınız ürünlerde en ufak bir problem aşamamanız için haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .