Made by Nice S.p.A.

İtalyan kalitesi ile tanışın.

%100 Müşteri Memnuniyeti

En çok tercih edilen marka.

30’dan fazla ülkede faliyet gösteren dünyanın en büyük otomatik kapı üreticilerinden nice’a hoşgeldiniz.

Nice Otomatik Kapı Motorları
Nice Otomatik Kapı Sistemleri ve Nice Yetkili Servisi

Nice Otomatik Kapı Sistemleri ve Nice Yetkili Servisi

Yüksek verimlilik son teknolojiyi bünyesinde barındıran İtalyan şıklığı ile bütünleşen nice motorlar ile şıklık ve teknolojiyi bir arada bulun.

Marka hakkında detaylı bilgiye ulaşın.

Nice Türkiye

Nice Türkiye markası , merkezi İtalya’da bulunan Avrupa’nın en çok tercih edilen otomatik otomasyon sistemlerini üreten firma olarak göze çarpmaktadır .

Türkiye’ de faaliyet gösteren firmamız Nice markasının ürünlerini satmakta olup çalışanlarımız bire bir İtalya’da eğitim alarak sizlere en uygun ve uzun ömürlü otomasyon sistemlerini tercih etmeniz için yardımcı olmaktadır.

Türkiye’de 25 yıl boyunca dünyaca ünlü markalar aracılığıyla sektörde kendini gösteren firmamız,alanında profesyonel saha ekiplerimiz ile beraber Türkiye’deki faaliyetlerini daha verimli bir noktaya getirmektedir. Yaygınlaşmış bölgesel pazarlama ağı ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun Nice markasının ürünlerine sahip olabilirsiniz. Firmamız tüketicilerin bütün ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar ve gelişen teknolojinin son ürünlerini sizler için yakından takip etmektedir.

Nice Türkiye, otomatik garaj kapısı motorları, otomatik dairesel kapı motorları, otomatik yana kayar kapı motorları, otomatik endüstriyel kapı motorları,otomatik tente motorları, otomatik panjur motorları, otomatik perde motorları, otomatik kepenk motorları, için geniş bir ürün yelpazesini kapsayan entegre otomasyon sistemleri sizlere sunmaktadır . Bütün Nice modellerinde otomasyon sistemlerini tek bir kumandayla yönetmek mümkündür.

Nice Türkiye , güvenlik seviyesi üst düzey ve uygun fiyatlara sahip her bütçe için, geniş ürün yelpazesi sunan bir marka olmaktadır. Firmamız 25 yıllık tecrübeye sahip olarak (teknik servis, satış , montaj)sizlere hizmet vermektedir .

1997 yılından bu güne ise motorlu ve uzaktan kumandalı sistemleri ithal ederek ; otomatik panjur,otomatik garaj kapıları, otomatik kepenkler, otomatik bahçe kapıları, otomatik yana kayar kapılar,otomatik sürgülü kapılar, otomatik fabrika kapıları ve otomatik seksiyonel kapılar alanında hizmetvermeye devam etmektedir.

Nice Motor ürettiği ve ülkemizde en çok tercih edilen belli başlı motor grupları arasında HIZLISERİ MOTORLAR , YANAKAYAR KAPI MOTORLARI , DAİRESEL KAPI MOTORLARI , WIDE SERİSİ BARİYERLER , BAR SERİSİ BARİYER , GARAJ KAPISI MOTORLARI , SANTRAL KEPENK MOTORLARI , ENDÜSTRİYEL OTOMASYON VE YÖNETİM SİSTEMLERİ , TÜP MOTORLAR ve birçok aksesuar bulunmaktadır .

Nice, güneş koruması motorları ve kumandalarında dünya da lider konumda olan Alman şirketi elero, Güney Amerika kıtasının da bahçe ve garaj kapıları konusunda bir referans noktası olan Brezilya şirketi Peccinin ve küresel pazarda faaliyet gösteren diğer devleri kendi bünyesine katarak Ev ve yapı otomasyon alanında öncülük yapan uluslararası bir grup durumuna gelmiştir. Genel olarak Nice Türkiye ile evinizi ya da kullanım alanlarınızı kontrol etmek için tek bir hareketiniz yeterli olacaktır.

Tek bir komutunuz ile tüm otomasyon sistemlerini kontrol altına alabilir ve entegre bir biçimde yönetebilirsiniz . Firmamız olarak Hayatınızı kolaylaştırmak için üretilen çözümler sunmaktayız . Nice ürünlerinizin kullanımı oldukça basit ve güvenlidir. Gerek inşaatlarda gerekse restore edilmekte olan yerleriniz için kolayca kurulum yapabileceksiniz . Tasarımları ile göze hoş gelen modellerimize sahip olmak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.