Nice Spın 21 Seksiyonel Kapı Motoru

Seksiyonel garaj kapılarında H 2.4m ve L 4.4m olan garaj kapıları için tercih edebileceğiniz SPIN 21 KCE MOTOR modeli 3 metrelik konsol ve 1 adet kumanda alıcısından oluşan kit bir üründür. Kuruluma hazır bir şekilde ihtiyaçlarınıza sunulan ürün 3 metre tek parça konsollu olup basit montaj imkanıyla vakit kaybetmeden kullanımlarınıza hazır hale gelebilmektedir. Bluebus teknoloji sisteminin yanı sıra Opera ve Solemyo sistemleriyle de ürünü entegre bir yapıda kullanmanız mümkün. Fotoseli yalnızca çift kablo ile kontrol ünitesine Bluebus teknolojisi ile bağlantı yaparak kablo kalabalığından ve görüntü kirliliğinden uzak estetik bir kullanım olanağı bulacaksınız. Ürünün her yerde hızlı kurulum imkanını ayarlanabilir motor kafası ve ipli manuel mekanizması kullanıcısına sunmaktadır.

Seksiyonel garaj kapılarını kullanırken güvenliğinizi de teminat altına alacak tüm güvenlik önlemleri otomatik kapı kullanım tercihlerinizde mevcuttur. SPIN 21 KCE MOTOR modelinin çalışma süresinin otomatik tanımlanması ve engel tanıma sisteminin tanımlanmasıyla motorun çalışma sistemi hareket boyunca kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca olası bir arıza durumunda veya engelle karşılaşılması durumunda yanıp sönen flaşör lambaları olumsuzluk bilgisini kullanıcıya vermektedir. Motor mekanizması tarafından her çalışma ve kapanma manevrasından sonra ve başlangıçta yavaşlama ve hızlanma ayarlanabilmektedir. Ürünün flaşör lambası 21 W’lık ampul ile çalışmaktadır.

Seksiyonel garaj kapılarını otomatik kullanım için tercih ettiğiniz alanlarda orta yoğunlukta kullanımlarınız için SPIN 21 KCE MOTOR modeli tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliktedir. Nice garantisinde bir ürün olup ürünün aksesuar ve yedek parça seçenekleri de mevcuttur. Dilerseniz ürünün çok daha fonksiyonel kullanım olanağı için işlevsel özelliklerini maksimum düzeye çıkaracağınız aksesuarlardan faydalanmanız mümkün. Uygun fiyat avantajlarında seksiyonel garaj kapılarınızı otomatik olarak sorunsuz bir şekilde kullanacağınız motor modeli -20 derece ile 50 derece arasında hava şartlarına dayanım gösterecek kapasitededir. Çalışma ortam sıcaklığında ürün performansından ödün vermeden uzun yıllar ilk günkü çalışma performansını da beraberinde getirir. Tercih edeceğiniz alanları çok daha modern bir görünüme kavuşturan ürünler arasında otomatik kapı kullanım olanağı zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacak.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir