Nice Rox 600 Yana Kayar Kapı Motoru

Yana kayar kapı motorları serisinde kapı ağırlığı taşıma kapasitesi maksimum 600 kg’a kadar olan kapılar için tercih edebileceğiniz Rox 600 Kit kapı motoru uygun fiyatı ile Nice garantisinde satışa sunulmaktadır. Uzun yıllar kullanım olanağında performansından ödün vermeden ürünü -20 derece ile 50 derece arasında sorunsuz kullanımlarınız mümkün olacak. Ayrıca maksimum 7 metrelik kapılar için tercih edilebilecek olan Rox 600 Kit motor modeli 220 v ac2lık enerji girişinde maksimum çalışma performansı sergileyerek saniyede 17 cm’lik kapı açılma hızı sağlamaktadır.

Fabrika girişi, apartman ve site girişleri ve buna benzer alanlarda orta yoğunlukta kullanımlar için ideal bir seçim olacak yana kayar kapı mmotor modeli özel yaşam alanlarınızda bahçeli evleriniz için de tercih edilebilecektir. Zengin aksesuar seçenekleriyle kullanım konforunuzu daha ileri seviyelere taşıyan Rox 600 Kit motor modeli işlevsel kullanımında pratik kullanımı da beraberinde getiriyor. Kontrol ünitesi motor üzerinde olan ürünün çalışma parametrelerini dilediğiniz gibi ayarlamanı mümkün. Ayrıca üründe kumanda alıcısı kontrol kartı üzerine yerleştirilmiştir. Bu sayede uzaktan kumanda alıcıya kolaylıkla tanımlanarak rahat bir kullanım olanağını kullanıcılarına sunar.

Ürünün yavaş başla ve yavaş dur özelliği bulunmaktadır. 300W’lık güç ve motor modelinin çektiği akım 1.4 A’dır. Rox 600 Kit motor modeli saatte 20 kez çalışma sürekliliğine sahiptir. Yalnızca 11 kg’lık ağırlığında bulunan yana kayar motor modeli 330*210*303h ölçülerine sahiptir. Fonksiyonel kullanımında fotosel, flaşör, kablosun anten gibi kullanım konforunuzu zenginleştirecek aksesuar seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Yedek parça ve aksesuar seçeneklerinde de sorunsuz kullanım olanağı bulacağınız yana kayar kapılar uzun yıllar kullanımda memnuniyetinize Nice garantisinde kalıcı bir itimat sağlayacak.

Özellikle müstakil evlerinizde bahçe kapıları için otomatik kapı kullanımı istediğinizde en ideal seçim olacak Rox 600 Kit avantajlı Kit paketiyle de tercihiniz olacak. Modern çizgide yaşam alanlarını estetikle bütünleştiren ve tüm kolaylıkları yaşamınıza yansıtan teknoloji harikası ürünler için yana kayar kapılarda Rox 600 Kit motor modelini tercih edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir