Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı Motoru

Hayatı kolaylaştıran sistemler arasında bahçeli evleriniz için otomatik kapı sistemlerini tercih ettiğinizde yana kayar kapılar için motor modelleri bulunmaktadır. Robus serisi motor modelleri arasında ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte kit ürün olarak satışa sunulan Robus 600 Kit motor modeli 600kg kapı ağırlığı taşıma kapasitesine sahip maksimum 8 metrelik kapılar için kullanılmaktadır. Kit ürünler dahilinde çeşitli aksesuar seçenekleriyle bir arada satışa sunulan ürün ekeonomik fiyatı ile de yaşam alanlarınızda bütçenizi zorlamadan otomatik kapı kullanımlarınıza olanak sağlıyor. Nice garantisinde yoğun kullanımlarınız için uygun olan motor modeli saatte 40 kez çalışma sürekliliğine sahiptir. Çalışma sürekliliğinde mekanizma saniyede 31 cm çalışma hızında açılıp kapanabilmektedir.

Robus 600 Kit 230 Vac enerji girişi, 2.5A çektiği akım ve 515W güç ile çalışmaktadır. 600N’lik kuvvetinin yanı sıra ürün ıp 44 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Motor modelini -20 derece ile 50 derece arasında sorunsuz çalışma performansı ile uzun yıllar kullanım olanağına sahipsiniz. Motor üzerinde bulunan kontrol ünitesi aracılığı ile ayarlanabilir 6 kademeli hız ayarını kullanım konforunuza göre ayarlayabilirsiniz. Uzaktan yönetimi sağlayabileceğiniz kumanda sayesinde otomatik kapılarınızı tek tuşa dokunarak zahmetsiz kullanım olanağı bulabilirsiniz. Yavaş başla ve yavaş dur özelliğinin yanı sıra ürün engel tanıma özelliğine de sahiptir. Açılma ve kapanma esnasına yana kayar kapılarınız herhangi bir canlı ya da cansız engelle karşılaştığında mekanizma otomatik olarak aksi yönde hareket ederek güvenliği teminat altına alacaktır.

O view ve Solemyo sistemleriyle de çalıştırılabilen ürün Opera ve Bluebus teknolojileriyle de entegre yapı sergileyebilmektedir. Ürün için tasarlanmış programlama cihazı, harici ve soketli alıcı, pilli fotosel gibi buna benzer kullanım işlevini maksimum düzeye çıkaracak aksesuar seçenekleri de bulunmaktadır. Kullanıcılarına aksesuar seçenekleriyle de fonksiyonel bir kullanım olanağı sağlayan Robus 600 Kit motor modeli yalnızca 11kg ağırlığına sahiptir. Ürünün motor ölçüleri ise 330*10*303h olmak üzere yer kaplamayan özelliğe sahiptir. Ayrıca Robus 600 Kit motor modelinin kendi fotoseli ve flaşörü üzerindeo lup başka bir ürünle çalışması mümkün olmaz. Dilerseniz ürünü ps 124 bayarya ile de opsiyonel olarak kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir