Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Robus serisinde yana kayar kapılar için kit ürün olarak satışa sunulan Robus 400 Kit motor modeli ağırlığı maksimum 400kg ve 7 metre uzunluğundaki kapılar için tercih edilmektedir. Yana kayar bahçe kapılarınız için otomatik kullanım olanağında rahatlığı ve konforu sizlere sunan motor modeli kit ürünler dahilinde ekonomik fiyatı ile de dikkatinizi çekecek. 24 V DC’lik akımla çalışan Robus 400 Kit motor modeli satte 35 kez çalışma sürekliliğiyle kullanım alanlarında yoğun kullanımlarınız için uygundur. Ürün opsiyonel olarak ps124 bayarya ile kullanılabildiği gibi solemyo, opera ve bluebus teknolojileriyle entegre bir yapı ile tasarlanmıştır.

Engel tanıma özelliği sayesinde kapı mekanizması hareket halinde iken herhangi bir canlı ya da cansız nesne ile karşılaşması durumunda mekanizma durarak aksi yönde hareket edebilir. Ayrıca ürün yavaş başla ve yavaş dur özelliğine sahiptir. Motor üzerinde olan kontrol ünitesinden 6 kademeli hız ayarını ayarlayabileceğiniz gibi diğer çalışma parametrelerini de ayarlayabilirsiniz. Ürünün kendi fotoseli ve flaşörü bulunmaktadır. Bunun dışında farklı bir fotosel veya flaşörle çalışmaz. Yana kayar bahçe kapılarınız için ideal bir seçim olan Robus 400 Kit -20 ile 50 derece arasında çalışma ortam sıcaklığına sahiptir. Bu sayede sıcaklık değerleri arasında performansından ödün vermeden ürünü ilk günkü kullanım olanağında uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Nice garantisinde ıp44 koruma sınıfına da dahil edilmiş olan Robus 400 Kit motor modeli saniyede 34cm’lik açılma ve kapanma hızına sahiptir. Motor ölçüleri 330*195*277h olup yalnızca 8 kg ağırlığı bulunmaktadır. 400N’lik kuvvete sahip olan Robus serisi motor modeli çektiği akım 1.1A’dır. Ayrıca motor 250W’lık güç ile çalışmaktadır. Kit ürünler dahilinde çeşitli aksesuarlarla bir arada satışa sunulan Robus 400Kit modeli için dilerseniz kullanım konforunuzu zenginleştirecek aksesuar seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Kablolu anten, bluebus fotosel, programlama cihazı ve buna benzer pek çok aksesuar seçeneklerini bir arada bulabilrisiniz. Ayrıca Robus 400 Kit motor modeli ürün için yedek parça ihtiyaçlarınızı da güvenle karşılamanız mümkün.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir