Krc Kontrol Otomatik Kapı Sistemleri

Krc Kontrol Otomatik kapı sistemleri tüm Türkiye bölgesine faliyet vermektedir. Amacımız değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek otomasyon sektörüne katkı sağlamak ve müşterilerimize en kaliteli sorunsuz teknoloji bakımından en üstün ürünleri sağlamaktır.

Başlıca hizmet verdiğimiz alanlar otomatik garaj kapıları, otomatik bahçe kapıları, otomatik bariyerler,seksiyonel kapılar , mantar bariyerler,kollu bariyer sistemleri gibi her alanda hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunan ürünleri sizlere sunarak hizmet veriyoruz.

Satışını ve montajını yaptığımız her ürün Krc Kontrol garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir . Uzman ekibimiz İtalya merkezli markalarımızca eğitimden geçmiştir. Amacımız sıfır hata montaj yaparak satış sonrası sorunlarımı minimize etmektir.

Krc Kontrol olarak sizlere her zaman yardımcı olmaktan gurur duyarız lütfen ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri sizlere sunmak için müşteri temsilcilerimizi arayınız sizlere en uygun fiyatı en kaliteli ürünler ile sunmaktan gurur duyarız.

[porto_carousel stage_padding=”0″ margin=”10″ autoplay=”yes” autoplay_timeout=”3000″ items=”1″ items_lg=”1″ items_md=”1″ items_sm=”1″ items_xs=”1″ show_dots=”yes” dots_pos=”nav-inside” loop=”yes”]
[/porto_carousel][porto_stat_counter icon_size=”32″ counter_title=”Yıllık Tecrübe” counter_value=”15″ speed=”3″ title_font_size=”20″ desc_font_size=”50″ desc_font_color=”#008fe2″][porto_stat_counter icon_size=”32″ counter_title=”Servis Aracı” counter_value=”12″ speed=”3″ title_font_size=”20″ desc_font_size=”50″ desc_font_color=”#008fe2″][porto_stat_counter icon_size=”32″ counter_title=”Mutlu Müşteri” counter_value=”500+” speed=”3″ title_font_size=”20″ desc_font_size=”50″ desc_font_color=”#008fe2″]

Krc Kontrol sizlere en mükemmel hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Bizimle hemen iletişime geçin en uygun fiyatları yakalayın.