EFOR 1380 M24 HD SEKSİYONEL KAPI MOTORU

Senksiyonel kapı motorlarından Efor 1380 M24 HD, Efor serisinin tercih edilen motorlarındandır. Yandan tahrikli, 380 V ile çalışan cihaz, 56 metrekareye kadar kaldırma alanı olan otomatik kapılar için uygundur.

AB standartlarına uygun olarak üretilen ürün, kapı otomasyonlarına uygun bir alt yapıya sahiptir. Güvenliğin üst seviyede tutulduğu Efor 1380 M24 HD, çarpma emniyeti sayesinde güvenli kullanıma olanak sağlar. ip 54 koruma sistemine dahil olan cihaz, çarpmaya karşı oldukça duyarlıdır.  0,50 KW motor gücü, 1250 rpm motor devrine sahiptir. Maksimum 130 Nm’lik torku ile de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Endokerli zincirli motor sistemine sahip Efor 1380 M24 HD özellikle endüstriyel alanlarda kullanım için uygundur. Şık tasarımı, güçlü motoru ile cihaz, hem görsel açıdan hem de çalışma performansı ile dikkat çekicidir. Uzaktan kumanda sistemi ile konforlu kullanım avantajı sağlar. Her hava koşulunda çalışmaya uygun olan dayanıklı gövde yapısına sahiptir. Garanti güvencesiyle satılan ürün, geniş servis ağı ile de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Efor 1380 M24 HD motoru aynı zamanda çok çeşitli motor aksesuarları ile motor performansının maksimum düzeye çıkarılmasına olanak sağlar.

Hem şık tasarımı hem de güçlü performansıyla, uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz EFOR 1380 M24 HD motorları için bizimle iletişime geçerek fiyat ve teknik özellikleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir