Bft Moovı 40 4 Metre Kollu Bariyer Sistemi

Türkiye’de 30 yıla yakın bir süredir konut otomasyonları alanında faaliyet gösteren BFT firmasının otomatik bariyer ürünleri arasında en çok tercih edilen modellerinden birisidir.

Bina ve site kullanımları için tercih edilebilecek seriye dâhil olan MOOVI 40 modeli 4 metre bariyer kolu ile genel kullanım için ideal kol uzunluğuna sahiptir. Hızlı tip serbest bırakma sistemi ve 6 saniyelik açılma süresi ile kısmen yoğun geçiş yerlerinde konforlu bir kullanıma olanak tanır. Çarpmalara karşı dayanıklı ve kompakt yapıya üretilmiştir. Ayrıca son derece şık bir tasarıma sahiptir.

Önceden hazırlanmış montaj delikleri sayesinde Işıklı uyarı ve fotosel sistemleri gibi ilave ekipmanlar kolay bir biçimde monte edilebilmektedir. Elektronik olarak ayarlanabilen limit switch sistemi sayesinde hem kurulum hem kullanım rahatlığı sağlar ve kullanımı son derece güvenlidir. Ürün 36 kg ağırlığındadır.

Mekanik olarak kilitlenmesi mümkün olan BFT MOOVI 40, Alpha Boom kontrol ünitesi ile donatılmıştır. 230 Volt çalışma voltajı olan bu model, 300 Watt gücündedir. Moovi modellerinde harici bir akü bağlantısı yapılamamaktadır. Manüel olarak müdahale gerektirmeyen termal koruma mekanizmasına sahip MOOVI 40, Ortalama 1200 tur günlük çalışma yoğunluğuna cevap verebilir. Sıcaklığı -10 dereceden +55 dereceye kadar olan ortamlarda sorunsuz çalışabilir. Aşırı ısınmaya karşı dâhili havalandırma sistemi entegre edilmiştir. Tüm yönlerden sıçrayan suya ve 12 mm den büyük cisimlere karşı koruma sağlayarak IP24 koruma standardını karşılamaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir