Bft Gıotto 30 3 Metre Kollu Bariyer Sistemi

Geçiş otomasyonu uygulamalarının başarılı temsilcisi BFT firmasının özelikle yoğun kullanım ihtiyacına cevap veren serisi GIOTTO bariyerler 3 metreden 6 metreye kadar geçiş alanlarında kullanım olanağına sahiptir. Şık tasarımı ile ön plan çıkan ürün son derece kompakt bir yapıda dizayn edilmiştir.

GIOTTO 30 modeli kollu bariyer, 230 Volt AC ve 24 Volt DC akım seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Ortalama 300 Watt gücünde bir motora sahiptir. 24 Volt DC akımla çalışan modellerde harici akü bağlantısı yapılabilir. Gerekli montaj aparatları opsiyonel olarak satılmaktadır. Libra C G kontrol ünitesinde sahip olmasının yanında bu ünite, cihaz üzerinde kolay servis işlemine olanak tanıyacak biçimde konumlandırılmıştır.

GIOTTO 30 kollu bariyer modeli sağlam bir yapıda üretilmiştir. Çarpmalarda stabil olarak çalışmasına devam edebilir. Ayarlanabilen açılma ve kapanma süresi minimum 5 saniyedir. Mekanik olarak kilitlenebilir ve kişisel anahtarla hızlı serbest bırakma özelliği sayesinde konforlu ve kolay bir kullanım sunar. Elektronik olarak ayarlanabilen limit anahtar sistemi entegre edilmiştir. Bu sayede güvenli ve rahat bir kullanımı vardır.

Toza karşı ve çok yönlü su sıçramalarına karşı koruma sağlayan yapısıyla IP 54 koruma standardını karşılayan ürün bu özelliği ile iç ve dış mekânlarda geniş bir kullanım seçeneği sunmaktadır.

Üzerine entegre termal koruma mekanizması otomatik olarak devreye girer ve tekrar kurulum gerektirmeyen bir yapıdadır. Ayrıca GIOTTO 30 modeli kollu bariyer, -20 ila +55 derece sıcaklıklardaki ortamlarda sorunsuzca kullanılabilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir