Bft Botticelli Seksiyonel Kapı Motoru

Botticelli motorlar; site, otopark ve tesis girişlerinde kullanılan otomatik kapı motorlarıdır. Oldukça emniyetli olan ürün, AB standartlarına uyumlu olarak tasarlanmıştır. Botticelli motorlar oldukça dayanıklı malzemeden üretilmişlerdir, bu nedenle uzun süre kullanılabilir özelliktedir.
Motorun kontrol ünitesi sayesinde, çalışma parametresi ayarı ve hata bulma ayarı otomatik olarak yapılabilmektedir. 80 kg maksimum noktasal kuvvete sahip kapı motoru, 24 V’luk çalışma voltajına sahiptir. Direk olarak tavana sabitlenebilen rayları bulunan motorun, 90 dereceye kadar çevrilebilme özelliği mevcuttur. Ray üzerinde yer alan oluk sayesinde, kablolar oluk içerisine sokularak gizlenebilmektedir. Kilitsiz çalışma prensibine sahip ürün, Venere D kontrol ünitesine sahiptir. 240 W çekilen güçle çalışan Botticelli kapı motoru, dakikada 5 metre çalışma hızına sahiptir. Çarpmaya karşı duyarlıdır. Yoğun kullanımlar için ideal olan motor, aynı zamanda -15 ile 60 derece arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Oldukça hafif olan Botticelli kapı motorları, 5 kg ağırlıkları ile montaj aşamasında da büyük kolaylık sağlamaktadır. Elektrik kesintilerine karşı akü ile çalışma özelliği sayesinde her koşulda çalışma imkanı sunmaktadır. Botticelli kapı motorları sunduğu zengin aksesuar seçenekleri ile motorun üst seviyede çalışmasına da olanak sağlar. Emniyet fotoseli, uzatma rayı, flaşör, 4 kanallı kumanda ve akü şarj kiti aksesuarların bazılarıdır.
Uygun fiyat seçenekleri ile yıllar boyunca kullanabileceğiniz Botticelli motorlar, alternatiflerine göre hem daha kaliteli hem de daha dayanıklıdır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir